.זה בערך כמו לשאול – למה גורם אור, קרינה בעיקרון מחממת ממש מעט באופן קבוע.

 

הבעיה כשזה מחמם בפנים של הגוף חזק ומרוכז, אפילו אם רק קצת זמן או במקום קטן. וזה יכול לגרום לכל מיני בעיות של שבירת DNA. למשל סרטן. – אבל להגיע לחימום פנימי רב זה מאוד מאתגר. כי העוצמה מהמשדר יורדת משמעותית עם המרחק מהמשדר בערך אחרי מטר. וגם השכבות החיצוניות יותר של הגוף מגנות על השכבות הפנימיות יותר. והשכבות החיצוניות של העור מסתדרות עם פגיעה בהם באופן סביר בדרך כלל. התאים בגוף מתים מעצמם אם משהו לא טוב בDNA ומתחדשים.

לאנשים מבוגרים מאוד יש קצב חידוש תאים מעט מאוד איתי יותר. אבל עדיין. זה לא משמעותי.

 

בגלל שהגוף מרגיש רק מהירות שינויי בטמפרטורה ולא טמפרטורה . אולי יש מקרה קיצוני, שבהתחממות איטית אדם לא ישים לב שהגוף התחמם לאיה 40 מעלות. אבל זה נדיר למשל לדבר בטלפון שעתיים. אבל אנחנו לא מדברים בטלפון שעתיים בדרך כלל מאוד. מצד שני יש סיכויי לחמם איברים פנימיים בגוף כאשר שמים מחשב על הרגליים ועובדים הרבה זמן. אבל בדרך כלל מרגישים את זה גם בגלל שזה מחמם מהר והגוף שם לב..

באופן כללי קרינה אלקטרומגנטית זה לא מסוכן בכלל.

לפעמים לצמחים WIFI גורם להתייבשות של השכבה הדקה החיצונית.

לבני אדם וחיות יש מנגנוני קירור משוכללים יותר מאשר לצמחים לכן מעט התחממות לא מפריע…..

 

לגבי שידור אלקטרומגנטי – אנשים יכולים להרגיש את זה, עוצמה אלקטרומגנטית יחסית חזקה (50mw-100mw – מה שיש ב WIFI) בתדירות נמוכה מייצרת מאוד מעט סידן וזה מאפשר לגוף לחוש שיש משהו. אפשר להרגיש את הWIFI כאשר מורידים משהו הרבה. יש מכשירים לזירוז ריפוי עצמות

שמשתמשים בתכונה זו. את התדר הגבוהה מרגישים פחות.